Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej aktualizacji oprogramowania RedCart. Sprawdź listę nowych funkcjonalności oraz integracji z systemami zewnętrznymi, które pojawiły się w sklepach internetowych w miesiącu marcu 2016. To przede wszystkim wprowadzenie nowego systemu płatności Cashbill, nowi dostawcy i usprawnienie integracji z kurierem Globkurier.

1. Nowy system płatności: CashBill

Cashbill to system bezpiecznych płatności on-line, który dodaliśmy do listy operatorów dostępnych w sklepach Redcart. Usługa umożliwia m.in. dokonywanie płatności w sklepach internetowych za pomocą szybkich przelewów bankowych, przelewów transferowych i kart kredytowych. To kompleksowe narzędzie umożliwiające klientom dokonywanie transakcji na preferowany, wybrany sposób.

Płatności CashBill dostępne są w panelu administracyjnym sklepu w zakładce klienci i zamówienia – płatności.

2. Aktualizacja integracji z serwisem Globkurier

Globkurier to broker kurierski umożliwiający wybór i zamówienie spośród wielu ofert przewozu paczek, zarówno w kraju, jak i za granicą. Usługa dostępna jest w RedCart na zasadzie gotowej integracji, a sklepy korzystać mogą także z punktów odbioru paczek dostępnych na terenie całej Polski.

Aktualizacja integracji z usługą Globkurier polega na dodaniu wysyłek terminalowych, co oznacza:

  • Podczas eksportu danych związanych z przesyłką przy eksporcie do wybranych kurierów można wybrać z listy punk nadania paczki lub jej odbioru (terminal).
  • Możliwość wyboru punktu nadania i odbioru dla paczkomatów.

3. Nowe hurtownie na zasadzie gotowej integracji.

Do listy dostawców dostępnych na zasadzie tzw. gotowej integracji dołączyły dwie hurtownie oferujące asortyment związany z szeroko pojętą motoryzacją. Jest to branża ciesząca się coraz większym powodzeniem wśród klientów sklepów internetowych, a jej udział w całej sprzedaży systematycznie wzrasta. Obaj dostawcy współpracują ze sklepami internetowymi na zasadzie hurt oraz dropshipping:

  • GoDrive

W ofercie hurtowni GoDrive znaleźć można szeroki asortyment z dziedziny akcesoriów samochodowych dla dzieci, takich jak foteliki samochodowe, akcesoria do pielęgnacji auto w różnych warunkach pogodowych, różnego rodzaju narzędzia, wycieraczki oraz wiele innych. W celu uzyskania dostępu do oferty, należy nawiązać kontakt z dostawcą.

  • Hurtoils

Dzięki współpracy z hurtownią Hurtoils sklepy internetowe zaopatrzyć mogą się w produkty związane z naprawą i pielęgnacją samochodu, chemię warsztatową, kosmetyki samochodowe, oleje i filtry oraz wiele innych. W celu uzyskania dostępu do oferty, należy nawiązać kontakt z dostawcą.

Hurtownie dostępne na zasadzie gotowej integracji.