Integracja z hurtownią Ombero

Do grona dostawców zintegrowanych z platformą sklepów internetowych RedCart dołączyła właśnie Ombero: nowa hurtownia na rynku oferująca artykuły erotyczne i współpracująca w modelu dropshipping.

Artykuły erotyczne nadają się doskonale do sprzedaży w sklepach internetowych, a hurtownie dropshippingowe oferujące tego typu asortyment podzcas przygotowania paczki dla klienta detalicznego zachowują wszelkie niezbędne zasady dyskrecji. Efektem rozwiju rynku i wzrostu popularności artykułów erotycznych w sieci jest pojawienie się nowego dostawcyw branży: hurtowni Ombero.

Ombero ma bogate doświadczenie w e-commerce w dziedzinie handlu wszelkiego rodzaju asortymentu związanego z erotyka, a teraz otwiera się na współpracę ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping. Udostępnia plik xml z ofertą produktową, natomiast sklepy posiadające oprogramowanie na platformie RedCart mają możliwość korzystania z gotowej integarcji z dostawcą.

Współpraca z Ombero to m.in:

  • Dostęp do akcesoriów i produktów erotycznych najlepszych marek wśród których znajdują się kosmetyki erotyczne, feromony, suplementy diety oraz gadżety,
  • Dostęp do asortymentu systematycznie powiększanego o nowe pozycje,
  • Gotowa integracja z platformą sklepów RedCart pozwalająca na automatyczne zatowarowanie sklepu oraz automatyczną aktualizację bazy produktowej,
  • Dostęp do pliku z ofertą produktową zawierającego zdjęcia oraz opisy produktów,
  • Możliwość współpracy z dostawcą na zasadzie hurt oraz dropshipping, szybką realizacją zamówienia do klienta detalicznego,
  • W krótkim czasie możliwe jest przejście na płatność odroczoną, gdzie dostawca jako nieliczny oferuje aż 30 dniowy termin płatności.
  • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami warunków współpracy z hurtownią Ombero w markecie aplikacji RedCart oraz na stronie internetowej dostawcy.

    Integracja z hurtownią Ombero