integracja z hurtownia molly

Integracja z hurtownią dropshippingową Molly to nowość w gotowych integracjach RedCart. Zapraszamy do korzystania z oferty jednej z największych i najlepiej wyposażonych hurtowni dropshippingowych w Polsce.

Bogata oferta odzieży dostępna w drophipping.

Hurtownia Molly jest jedną z najlepszych dostawców odzieży na rynku, który współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadach sklepu bez magazynu: realizuje wysyłkę zamówionego przez sklep towaru wprost do klienta detalicznego. W ofercie hurtowni Molly znaleźć można szeroką ofertę odzieży damskiej najlepszych polskich producentów, takich jak m.in. Nife, Figl, Katrus oraz akcesoria i wyroby galanteryjne. Dostawca udostępnia ofertę produktową w formie pliku xml zawierająca zdjęcia, opisy, stany magazynowe oraz ceny.

PAMIĘTAJ:

Hurtownia Molly to jeden z najlepszych dostawców odzieży na rynku, który ze sklepami internetowymi współpracuje na zasadzie dropshipping. Oferta hurtowni dostępna jest w sklepach RedCart na zasadzie gotowej integracji. W celu uzyskania dostępu do oferty, należy skontaktować się z dostawcą.

Gotowa automatyczna integracja z hurtownią Molly.

Oferta hurtowni Molly dostępna jest w sklepach RedCart na zasadzie gotowej, automatycznej integracji: plik z asortymentem pobiera się i aktualizuje w sposób automatyczny, bez potrzeby instalowania dodatkowych programów i aplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostawcy oraz do kontaktu w celu uzyskania dostępu do oferty.

Gotowa integracja z Molly dostępna w markecie RedCart