Serwis SKLEPOLANDIA.pl powstał z myślą o stworzeniu strony www, która łączy w sobie m.in. katalog sklepów internetowych, pasaż handlowy, poradnik dla kupujących i sprzedających, wywiady z ekspertami działającymi w branży ecommerce, artykuły zamieszczane przez sklepy internetowe oraz forum dyskusyjne.

 

Zarejestrowane sklepy internetowe, otrzymują dostęp do Panelu Klienta, za pomocą którego mogą zamieszczać i edytować informacje zawarte na Sklepolandii. Dodatkowo zamieszczane informacje są wyświetlane, na innych serwisach związanych z ehandlem:

i-sklepy.pl

KatalogSklepowInternetowych.pl

UlicaHandlowa.pl

AlejaZakupow.pl

 

Dzięki powyższym funkcjonalnościom, sklepy internetowe mogą wypromować się w Internecie bez ponoszenia żadnych kosztów, np. zamieszczając ciekawe artykuły z linkami pozycjonującymi, które są wyświetlane zarówno na SKLEPOLANDIA.pl jak i UlicaHandlowa.pl. Mogą również zamieszczać swoje produkty, wyświetlane na SKLEPOLANDIA.pl i na AlejaZakupow.pl. Wpis każdego sklepu zarejestrowanego na SKLEPOLANDIA.pl jest automatycznie wyświetlany oraz aktualizowany dodatkowo na i-sklepy.pl i KatalogSklepowInternetowych.pl

 

Sklepy mogą również skorzystać z ofert specjalnych na pozostałych serwisach:

SklepyPolecane.pl

PolecaneSklepy.pl

KopalniaSklepow.pl

ZlotaAleja.pl

 

Serwis SKLEPOLANDIA.pl cały czas się rozwija, ostatnio został dodany dział "Przegląd prasy", w którym zawarte są informacje z prasy związane z ecommerce. Z dnia na dzień rośnie liczba zarejestrowanych sklepów.

Zapraszamy wszystkie sklepy internetowe do współpracy.