swiat przesylekDo grona automatycznych, gotowych integracji z firmami kurierskimi dołączył właśnie Świat Przesyłek: broker zrzeszający około 200 firm realizujących usługi logistyczne dla sklepów internetowych, zarówno na terenie Polski jak i za granicą.

Świat Przesyłek to kompeksowa usługa logistyczna sklepów internetowych - broker zszerza ok. 200 firm na całym świecie oferujących usługi dystrybucyjne, w tym kurierów, operatorów pocztowych, spedycji i drukarni. Z usług Świat Przesyłek korzystają m.in. zachodnioeuropejskie poczty, drukarnie, firmy publicystyczne, kurierskie, brokerzy i sklepy internetowe. To co wyróżnia Świat Przesyłek na rynku usług brokerskicj, to bardzo szerokie możliwości dostarczenia paczek oferowane sklepom nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Dzięki automatycznej, gotowej integracji platformy sklepów internetowych ze Świat Przesyłek zyskujesz:

  • dostęp do 200 firm w kraju i za granicą oferujących uslugi logistyczne związene z dostarczaniem paczek,
  • szerokie możliwości dostarczania paczek do klientów na całym świecie
  • obsługę paczek, przesyłek pocztowych, palet i e-listów,
  • atrakcyjny cennik na przesyłki krajowe i zagraniczne,
  • automatyczny system nadawania przesyłek dostępny w panelu administracyjnym sklepu, w tym m.in automatyczne generowanie etykiet i listów przewozowych,
  • system śledzenia paczek.

Rozbudowana platforma wykorzystuje wszystkie możliwe kombinacje transportowe w celu zapewnienia najlepszej jakości usług i najlepszą cenę - typowe zlecenia składają się z operatora odbierającego i doręczającego, co sprawia, że przesyłka może zostać odebrana przez przewoźnika X i doręczona przez przewoźnika Y. Jednak w większości przypadków Świat Przesyłek wykorzystuje własną flotę w celu odbioru przesyłek.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnią możliwości gotowej integracji z brokerem kurierskim Świat Przesyłek. Integrację z usługodawcą należy aktywować w panelu administracyjnym swojego sklepu w zakładce klienci i zamówienia - kurierzy oraz dokonać niezbędnej konfiguracji. Aktywacja kuriera Świat Przesyłek wymaga powiązania wybranego kuriera z systemem płatności.

Integracja z Kurierem Świat Przesyłek