Sklepy internetowe RedCart posiadają nową funkcjonalność umożliwiającą pełną integrację z systemem skrytek pocztowych Paczkomaty.

Dodatkowo mogą Państwo skonfigurować:

  • Sposób generowania
  • Sposób nadania przesyłki
  • Rozmiar skrytki

Opcjonalnie można aktywować opcję ubezpieczania oraz pobrania. Dodatkowo istnienie możliwość wprowadzenie informacji drukowanych na etykietach.

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, służący do odbierania  paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

paczkomaty 24/7Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu 24/7 - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu 24/7 numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.


Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu 24/7, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.