Oprogramowanie sklepów internetowych RedCart posiada szereg zabezpieczeń chroniących dane Sprzedawców, jak i również Klientów końcowych dokonujących zakupów w poszczególnych sklepach. Nie mniej jednak w trosce o bezpieczeństwo danych oraz w celu zwiększeni a ilości systemów zabezpieczających informacje w sklepach internetowych wprowadzone zostało bezpieczne połączenie szyfrowane SSL, gwarantujące 256 bitowe szyfrowanie danych. Protokół SSL jest obecnie najbezpieczniejszą formą ochrony danych. Zastosowane rozwiązanie jest jedną z metod zapewniających bezpieczeństwo w transakcjach finansowych.

Obecnie podczas logowania do Panelu Administracyjnego Państwa sklepu internetowego przed właściwym jego adresem pojawia się https, co oznacza, że połączenie jest bezpieczne, a ochrona informacji stoi na najwyższym poziomie.

Połączenia szyfrowane SSL
PANEL ADMINISTRACYJNY REDCART – BEZPIECZNE LOGOWANIE

SSL realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera i zapewnienie integralności oraz poufności przesyłanych informacji. W momencie nawiązania połączenia z bezpieczną stroną WWW, następuje ustalenie algorytmów oraz kluczy szyfrujących, stosowanych następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką a serwerem WWW.

Zainstalowany w sklepach internetowych sieci RedCart.pl certyfikat SSL kompatybilny jest z dostępnymi na rynku przeglądarkami internetowymi, jak i również ze wszystkimi serwerami WWW i e-mail, które obsługują protokół SSL 2 i SSL

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo również u naszych konsultantów: 22 22 82 114