Razem możemy więcej! Prowadząc sklep w silnej grupie RedCart możesz liczyć na preferencyjne warunki u Twoich Partnerów. Wspólnie wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze oferty.


Twój głos jest dla nas bardzo ważny, dlatego w RedCart sam decydujesz o rozwoju Twojego sklepu internetowego. Nie narzucamy Ci niepotrzebnych rozwiązań i nie ograniczamy Twojego e-biznesu, jak czynią to inne platformy sklepowe. To Twoje uwagi i sugestie wyznaczają kierunek rozwoju oprogramowania sklepu.

W RedCart dbamy o portfele Klientów. Zawsze staramy się negocjować dla naszych Sprzedawców najlepsze warunki współpracy, rezygnując z korzyści, jakie oferują nam Partnerzy. Specjalnie dla Klientów RedCart.pl wspólnie z Transferuj.pl przygotowana została specjalna promocja, w czasie której opłata za wszystkie e-przelewy to tylko 0,9% a za e-transfery (np. mTransfer) 2,2%. Nie ma również żadnych opłat dodatkowych od transakcji oraz opłat abonamentowych. Promocyjne stawki obowiązują przez pierwszych 12 miesięcy współpracy lub do osiągnięcia w sklepie internetowym obrotu w wysokości 500 000 zł.
Transferuj.pl to nowoczesny system płatności internetowych skierowany do Sprzedawców handlujących swoimi usługami lub produktami w Internecie.


Dzięki systemowi Transferuj.pl Sprzedawca może udostępnić swoim klientom łatwy, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupione towary. Proces przyjmowania wpłat i powiadamiania Sprzedawcy jest w pełni zautomatyzowany, a szeroka gama dostępnych kanałów płatności umożliwia Klientowi zapłatę wedle jego osobistych preferencji.


W chwili obecnej system Transferuj.pl posiada największą ilość kanałów płatności – 38 zintegrowanych metod, w tym popularne e-transfery, e-przelewy, płatności kartami oraz ePortfel Moneybookers. Sprzedawcy mogą również korzystać z usług dodanych, np. przelewów masowych. Transferuj.pl wyróżnia się również najniższymi prowizjami za obsługę płatności.


Oprogramowanie RedCart odnosi już pierwsze sukcesy za granicą. Informacje, jakie docierają do nas od zagranicznych Partnerów pozwalają z optymizmem spoglądać na przyszłość projektu. W dalszym ciągu jednak rozwój platformy sklepów RedCart w Polsce jest dla nas najważniejszy, dlatego stale rozwijamy funkcjonalność i poszerzamy listę Partnerów, dając tym samym naszym Klientom zaawansowane narzędzia wspomagające ich e-biznes. Dynamicznie zwiększająca się liczba sklepów internetowych prowadzonych na oprogramowaniu RedCart sprawia, że stajemy się kluczowym graczem na rynku e-commerce w Polsce, co pozwala nam negocjować preferencyjne warunki dla naszych Sprzedawców -
podkreśla Dariusz Januszkiewicz, Dyrektor Generalny RedCart.pl


Jeśli nie masz jeszcze sklepu internetowego dołącz do społeczności Sprzedawców RedCart.pl i korzystaj z preferencyjnych warunków współpracy u Twoich Partnerów.