Z przyjemnością informujemy o podjętej współpracy z serwisem INTERIA.PL, w ramach której opracowana została specjalna oferta dla Klientów korzystających z platformy sklepów internetowych RedCart.pl.


INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. INTERIA.PL jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych INTERIA.PL korzystają największe polskie przedsiębiorstwa wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.


Oferta specjalna dla RedCart.pl przygotowana została z myślą o sklepach internetowych, które chcą efektywnie pozyskać klientów za pośrednictwem portalu internetowego.


Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z ofertą specjalną