Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 marca 2012 w ofercie RedCart.pl pojawią się nowe dedykowane pakiety graficzne, przeznaczone dla Klientów oczekujących niestandardowych i niebanalnych wizualizacji graficznych. Pakiety przygotowane zostały pod kątem pełnej indywidualizacji graficznej sklepu, dając Ci możliwość dowolnego kreowaniu wyglądu sklepu internetowego oraz wprowadzania zmian w dowolnej jego sekcji. Z nowymi pakietami graficznymi zrealizujesz własną wizję sklepu internetowego.


Oprogramowanie sklepuy internetowego


Postaw na indywidualność

Projektowane przez naszych grafików szablony cechuje wysoka funkcjonalność, przejrzystość oraz indywidualność. Podczas prac nad szatami graficznymi dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniami na temat gustów i preferencji Klientów z poszczególnych branż.


Gwarancja jakości RedCart.pl

Zamawiając pakiet graficzny w RedCart masz pewność, że Twój sklep internetowy będzie wyświetlany poprawnie niezależnie od tego, jakiej przeglądarki internetowej używają Klienci. Etap wdrożenia projektu graficznego w sklepie zakończony jest serią testów poprawności wyświetlania w popularnych przeglądarkach internetowych. Standardowo każdy szablon graficzny kompatybilny jest z przeglądarkami Firefox, Internet Exlporer, Opera, Chrome oraz Safari.


Skorzystaj z doświadczenia specjalistów

Jeśli nie masz pomysłu na szatę graficzną sklepu, skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów od kreowania wizerunku, którzy pomogą Ci przy wyborze pakietu graficznego oraz przygotują odpowiedni szablon graficzny dopasowany do specyfiki Twojego sklepu i branży w jakiej będzie działał.


Potrzebujesz pomocy przy wyborze pakietu graficznego?

Zastanawiasz się, który z pakietów graficznych będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami chętnie doradzimy Ci przy wyborze odpowiedniego dla Ciebie pakietu graficznego.


Przypominamy, że niezależnie od tego, który z pakietów graficznych wybierzesz, zawsze będziesz mieć dostęp do pełnej funkcjonalności sklepu. Szata graficzna w żaden sposób nie ogranicza możliwości sklepu internetowego. W czasie przygotowywania przez nas projektu graficznego możesz zajmować się konfiguracją sklepu oraz wprowadzaniem asortymentu. Prowadzone przez nas prace nie mają wpływu na działanie sklepu oraz jego dostępność.


Zainwestuj w przyszłość Twojego sklepu internetowego, zamów indywidualny projekt w jednym z dostępnych pakietów graficznych.