Już niedługo, bo 2 marca 2012 roku odbędzie się druga edycja Targów eHandlu w Poznaniu. Po zeszłorocznym sukcesie przedsięwzięcia zorganizowanego przez Fundację Polak 2.0, kolejny cykl targów zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Ponad 100 firm powiązanych z szeroko pojętym e-commerce zaprezentuje swoje oferty skierowane do wszystkich – zarówno do przedsiębiorców wykorzystujących możliwości jakie daje sprzedaż online, jak i do osób prywatnych, które dopiero myślą o swoim e-biznesie.

 

Podczas imprezy zaprezentuje się również RedCart.pl, którego rzecz jasna  nie mogłoby tam zabraknąć. Nasze stoisko będzie umiejscowione na 1. piętrze Pawilonu 11 (Iglica). Przedstawiciele firmy chętnie spotkają się z Państwem oko w oko, udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i rozwieją Wasze wszelkie wątpliwości. Poznańskie targi to świetna okazja do tego, bo porozmawiać z naszymi profesjonalistami, których wiedza i doświadczenie może stać się Państwa kapitałem! Zachęcamy, by na własne oczy zobaczyć prezentacje przygotowane specjalnie na tę okazję oraz skorzystać z wyjątkowej oferty dla naszych obecnych i przyszłych klientów.

 

Wstęp na targi eHandlu w Poznaniu jest bezpłatny, jednak liczba zwiedzających jest ograniczona. Rezerwacja wejściówek zajmuje chwilę i obywa się drogą elektroniczną. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie organizatora www.targiehandlu.pl


Naprawdę warto!

 

Targi eHandlu 2012

Arena Międzynarodowych Targów Poznańskich,

Pawilon 11 (Iglica),

wejście od ul. Głogowskiej.