System integracji z serwisem aukcyjnym Allegro dostępny w sklepach internetowych RedCart.pl jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku. Bogata funkcjonalność przewyższa większość aplikacji wspomagających proces realizacji zamówień. Tym bardziej miło nam poinformować, że integracja została rozbudowana o kolejną bardzo istotną funkcję.


Nowe rozwiązanie stanowi ogromne ułatwienie w procesie sprzedażowym. Wprowadzona funkcjonalność umożliwia wystawianie aukcji w oparciu o magazyn opcji produktu. Podczas dodawania nowej aukcji właściciel sklepu lub pracownik posiadający odpowiednie uprawnienia (nadawane przez administratora sklepu) może wybrać z listy produkt z przypisaną do niego cechą. Listę wyboru stanowi kombinacja wszystkich opcji, z jakimi produkt występuje.


Wprowadzając nową funkcjonalność oprogramowanie sklepu internetowego RedCart rozwiązuje dotychczasowe problemy Sprzedawców, którzy posiadali w swojej ofercie produkty z atrybutami (cechami). Przy obecnym rozwoju sprzedaży internetowej dotyczy to większości branż, a przede wszystkim branży odzieżowej.


Podstawową zaletą korzystania z rozbudowanej funkcjonalności integracji sklepu z Allegro jest brak konieczności aktualizowania stanów magazynowych produktów, posiadających atrybuty. W przypadku sprzedaży produktu w serwisie Allegro system integracyjny automatycznie zmieni stan magazynowy.


Funkcjonalność dostępna jest dla wszystkich Klientów korzystająych z integracji z Allegro. Nowe rozwiązanie można sprawdzić w zakładce MARKETING - ALLEGRO. Podczas wystawiania nowej aukcji w menu "Produkty" przy kolumnie "Ilość sztuk" widoczna jest nowa ikona. Po kliknięciu w nią wyświetli się okno z listą opcji (atrybutów) dostępnych dla wybranego produktu. System pobierze automatycznie informacje o stanie magazynowym produktu, Sprzedawca natomiast ma możliwość zmiany tej wartości.