RedCart wprowadza kolejne narzędzie usprawniające pracę ze sklepem internetowym. Dzięki integracji oprogramowania sklepu RedCart z systemem "Elektroniczny Nadawca", dajemy możliwość automatyzacji procesów związanych z realizacją wysyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej. "Elektroniczny Nadawca" to aplikacja przeznaczona dla Klientów Poczty Polskiej, z którymi została podpisana umowa na nadawanie przesyłek pocztowych.

System "Elektroniczny Nadawca" umożliwia m.in.:
- generowanie dokumentów nadawczych (bez konieczności ich akceptowania przez PP S.A.) dla przesyłek z grupy KEP - z numerami nadawczymi pobieranymi bezpośrednio z serwera PP S.A. (bez konieczności występowania o zakres numerów);
- korzystanie z tworzonej przez nadawcę na bieżąco bazy adresatów, z możliwością wykorzystania danych do generowania nalepek adresowych;
- tworzenie książki nadawczej oraz zestawienia zgodnego z Regulaminem Poczty Firmowej (według aktualnego wzoru);
- przesłanie danych elektronicznych do UP;
- odbiór danych potwierdzonych przez UP po nadaniu przesyłek;
- połączenie z systemem śledzenia dla wybranej (nadanej) przesyłki ze sprawdzeniem i wizualizacją statusu;
- połączenie poprzez ODBC z bazami/źródłami danych klienta, w celu pobrania części lub kompletnych danych;
- tworzenie szablonów przesyłek,
- komunikację pomiędzy Przedstawicielem Handlowym, a Klientem (w celu wymiany informacji);
- przekazywanie informacji do UP o nadawanych przesyłkach przygotowanych w innych systemach np. EKN, Nadawca Umowny lub w formacie zgodnym z Interfejsem Wymiany Danych.


"Elektroniczny Nadawca"  (EN)
  usprawnia i automatyzuje - w obecnej wersji - proces nadawania przesyłek pocztowych typu paczkowego. EN  umożliwia rejestrację przesyłek, generowanie dokumentów nadawczych w formie elektronicznej oraz automatyczne przekazywanie pliku z przesyłkami  bezpośrednio do wybranej placówki pocztowej.


"Elektroniczny Nadawca" umożliwia dodatkowo elektroniczną komunikację pomiędzy klientem, a jego opiekunem handlowym ze strony Poczty Polskiej S.A.


Jak rozpocząć?

Jeżeli   jesteś zainteresowany   użytkowaniem   niniejszej  aplikacji  prosimy o wypełnienie  prostego formularza  kontaktowego znajdującego się w zakładce "Nie masz konta?  Wyślij formularz". Po jego wypełnieniu otrzymasz e-mailem login i hasło umożliwiające zalogowanie się do aplikacji. Dla ułatwienia zamieszczamy:   

  1. instrukcję użytkownika  
  2. filmik instruktażowy krótki (2,6Mb)
  3. filmik instruktażowy długi  (5,1Mb)


Integracja sklepu internetowego z systemem "Elektroniczny Nadawca" Poczty Polskiej dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich Klientów oprogramowania RedCart.