Sklepy z odzieżą i obuwiem stają się coraz bardziej popularne w Internecie. Teraz, dzięki dostosowaniu oprogramowania sklepów internetowych RedCart do specjalistycznych wymagań obu branż w bardzo prosty sposób możesz prowadzić swój sklep internetowy z odzieżą lub obuwiem.

Dzięki nieograniczonemu limitowi zdjęć, które można dodawać do każdego produktu sklepy internetowe RedCart dają możliwość jak najlepszej prezentacji towaru. Mając na uwadze wysokie wymagania dzisiejszych klientów, powinniśmy się postarać, aby zdjęcia w sklepie były duże i miały jak najlepszą jakość. Oprogramowanie sklepu RedCart wyposażone jest w automatyczną funkcję skalowania zdjęć z minimalną utratą jakości. Dzięki temu możesz dodawać zdjęcia bezpośrednio z aparatu fotograficznego i nie musisz tracić czasu na ich przygotowanie.

Istotnym elementem sklepu jest odpowiednio zaprojektowana grafika. Z badań wynika, że sklepy te najczęściej odwiedzają kobiety, dla których wygląd i estetyka odgrywają kluczowa rolę przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Dostosowany projekt graficzny sprawi, iż wizerunek sklepu będzie profesjonalny i rozpoznawalny. Pozwoli też na stworzenie miłego klimatu i nastroju, który jest często kojarzony z zakupami.

Wiemy, że sklepy zarówno z branży odzieżowej, jak i obuwniczej posiadają w swojej ofercie bardzo duży asortyment. Cały czas pojawiają się nowe kolekcje i trendy, dlatego oprogramowanie sklepu RedCart nie narzuca żadnych ograniczeń jeśli chodzi o liczbę kategorii czy też produktów, które można zamieścić w sklepie. W związku z tym mogą Państwo prezentować całe kolekcje odzieży i obuwia.

Aby ułatwić sprzedaż tych produktów, w sklepach RedCart jest możliwość wyboru opcji do produktu. Klient podczas zakupu odzieży bądź obuwia może wybrać odpowiadający mu rozmiar i kolor. Przyspiesza to proces zakupowy i wprowadza ład i porządek w sklepie. Dzięki temu masz też pewność, że klient dostanie dokładnie ten egzemplarz produktu, który chce kupić. W sklepie możesz też zamieścić tabelkę z rozmiarami odzieży i obuwia, co ułatwi klientowi wybór odpowiedniego produktu.

Oprogramowanie RedCart umożliwia stworzenie profesjonalnego sklepu z odzieżą i obuwiem. Nasi graficy postarają się, aby Twój sklep wyróżniał się w sieci i przyciągał klientów.
Oprogramowanie sklepu internetowego

Zajmiemy się również promocją sklepu, a liczne funkcjonalności pozwolą na dostosowanie sklepu do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi konsultanci pod nr tel. 22 22 82 114 lub 607-52-13-14. Specjaliści z RedCart udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania oraz podzielą się swoją fachową wiedzą z zakresu handlu internetowego.