Allegro.pl jest obecnie najpopularniejszą platformą aukcyjną w Polsce. Nic zatem dziwnego, że duży procent właścicieli sklepów internetowych prowadzi dodatkowo sprzedaż za pośrednictwem tego serwisu. Są to zarówno duże podmioty, jak i również firmy, które przede wszystkim w początkowej fazie prowadzenia sprzedaży internetowej wykorzystują serwis aukcyjny jako kanał reklamowy. Zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej grupy Klientów oczekiwanym efektem końcowym jest sprzedaż. RedCart.pl skutecznie wspiera takich Klientów w działaniach marketingowych. Z przyjemnością oddajemy do użytku rozwiązanie, które efektywnie przekłada się na promocję oferty w serwisie aukcyjnym Allegro.pl, a co najważniejsze w prosty sposób pozwala zwiększyć sprzedaż!


Nowe narzędzie dostępne w sklepach internetowych RedCart.pl pozwala na wyróżnienie oferty i zwiększa ilość odwiedzin na aukcjach internetowych. Wzrost popularności produktów przekłada się bezpośrednio na większą sprzedaż. Elementem wyróżniającym miniaturkę może być np. kolorowa ramka lub logo Twojego sklepu internetowego. Dodatkowo możliwy jest wybór zdjęcia, które zostanie przekazane jako miniaturka do aukcji. Po utworzeniu aukcji należy dokonać jej edycji, a następnie wybrać odpowiednie zdjęcie.

Nowy system daje możliwość tworzenia dwóch typów miniaturek:

- zdjęcie

- zdjęcie z produktem.


Element oznaczony jako "ZDJĘCIE" może stanowić np. logotyp sklepu internetowego lub inny element charakterystyczny dla firmy. Zdjęcie przekazane zostanie do Allegro jako miniaturka. W przypadku wyboru opcji "ZDJĘCIE Z PRODUKTEM" konieczne jest oznaczenie miejsca, w którym zostanie wyświetlone zdjęcie produktu. Oprogramowanie RedCart.pl daje możliwość precyzyjnego określenia miejsca wyświetlania zdjęcia produktu. Obsługa jest prosta i nie powinna sprawić trudności.

Przed wystawieniem aukcji możliwy jest pogląd tak przygotowanej miniaturki. Wystarczy wejść w edycję aukcji, a następnie w zakładkę MINIATURKI, gdzie po wybraniu odpowiedniej miniaturki z listy rozwijanej pojawi się przycisk poglądu. Po kliknięciu wygenerowany zostanie podgląd dla aktualnie wybranego zdjęcia produktu oraz wcześniej przygotowanego zdjęcia miniaturki.


Rozwiązanie wprowadzone w sklepach internetowych RedCart.pl umożliwia tworzenie własnych miniaturek na potrzeby aukcji Allegro. Nowa funkcjonalność dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich Klientów korzystających z oprogramowania sklepu RedCart.pl

Jak wystawić aukcję na Allegro?