Kolejne doskonałe narzędzie do rozszerzenia działalności Twojego sklepu pojawiło się na platformie RedCart.pl. Od teraz każdy Użytkownik oprogramowania dostaje możliwość ekspansji na media społecznościowe (ang. social media), których doskonałym przykładem jest właśnie portal Facebook.


Integracja sklepów RedCart.pl z Facebookiem to kolejny krok mający na celu zwiększenie obrotów Twojej firmy! Powstanie oraz prężny rozwój social media zaowocowało kolejnym zjawiskiem zwanym social shopping. Połączenie powyższych elementów z zakupami online skutkuje zwiększeniem popularności Twojego sklepu, a tym samym wzrostem zainteresowania prezentowaną przez Ciebie ofertą. Podstawowymi zaletami takiego rozwiązania są:

 

- Możliwość dotarcia do użytkowników Facebook'a – ponad 950 mln na całym świecie w tym ponad 9 mln Polaków – świadoma grupa docelowa otwarta na zakupy w sieci


- Ułatwiona promocja Twoich produktów dzięki komentarzom, udostępnianiu oraz opcji „Lubię to!”


- Możliwość budowania społeczności wokół sklepu, grupy „fanów”


- Oszczędność czasu Twoich Klientów


- Obecność Twojej oferty w wyszukiwarce Facebook


Sklep na Facebooku to kolejna odsłona Twojej witryny i kolejny krok w drodze do sukcesu. Jest to znakomite uzupełnienie Twojej dotychczasowej oferty i jasny sygnał dla Klientów, że nie zapominasz o ich potrzebach i zabiegasz o ich uwagę.


Sklep internetowy RedCart.pl zintegrowany z Facebookiem pozwala na zacieśnianie więzi pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, jest w pełni funkcjonalny i konfigurowany z poziomu Panelu Administracyjnego Twojego sklepu.