Chcesz mieć bezpieczny i sprawdzony przez prawników regulamin w swoim sklepie internetowym?

Nie chcesz być pozwany do UOKiK za klauzule niedozwolone?

Nie stać Cię na usługę prawnika za 2 tysiące złotych?


Jeśli trzy razy odpowiadasz "tak", to platforma RedCart.pl zaprasza Cię do zapoznania się z produktami prawnymi przygotowanymi przez największy w Polsce branżowy serwis eKomercyjnie.pl


Wszystkie dokumenty sporządzono przez grupę prawników z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce. Podczas jego pisania kierowali się jedną zasadą: "w regulaminach i dokumentacji powinno znajdować się prawem przewidziane minimum i nic więcej". Dzięki takiemu podejściu właściciel sklepu nie naraża się na posiadanie zapisów niezgodnych z polskim prawem.


UWAGA! Jeżeli podczas składania zamówienia zostanie wpisany kod EK-RCD, to wówczas otrzymają Państwo 7% zniżki na całe zamówienie. Kod jest ważny tylko do końca czerwca!


Poniżej lista produktów wraz z krótkimi opisami:


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Wzór regulaminu sklepu internetowego B2C + 12 miesięcy aktualizacji

http://sklep.ekomercyjnie.pl/wzor-regulaminu-sklep-internetowy,id9.html

Gotowy regulamin dla sklepów sprzedających towary skierowane do konsumentów. Wybierając usługę otrzymujesz także 12 miesięcy aktualizacji regulaminu oraz e-mailowe informacje o wprowadzeniu zmian w regulaminie wraz z jego aktualnym wzorem.


Wzór regulaminu sklepu B2B, hurtowni B2B + 12 miesięcy aktualizacji

http://sklep.ekomercyjnie.pl/wzor-regulaminu-sklepu-b2b-hurtowni-b2b,id22.html

Gotowy regulamin dla firm i sklepów sprzedających towary skierowane do firm, uwzględniający kluczowe przepisy w tym zakresie.


Weryfikacja regulaminu sklepu internetowego

http://sklep.ekomercyjnie.pl/weryfikacja-regulaminu-sklepu-internetowego,id21.html

Usługa polegająca na sprawdzeniu dotychczasowego regulaminu sklepu internetowego pod kątem klauzul niedozwolonych wraz z raportem i sugestiami zmian w regulaminie.


GIODO I COOKIES

Polityka prywatności dla sklepu internetowego (wzór) + 12 miesięcy aktualizacji

http://sklep.ekomercyjnie.pl/polityka-prywatnosci-sklep-internetowy-wzor-formularz-giodo,id11.html


Wzór spełnia wszystkie powyższe wymagania, jest także dostosowany do aktualnych przepisów ustawy o ochronie danych osobowych oraz zapisów z Prawa telekomunikacyjnego, które weszły w życie 22 marca 2013 roku i dotyczą cookies. Wzór polityki prywatności jest napisany na tyle uniwersalnie, że bez problemu dostosujecie go do specyfiki swojego sklepu internetowego (korzystanie z różnych usług, np. firmy kurierskie, systemy płatności, systemy ratalne czy systemy do e-mail marketingu).


Polityka prywatności www, dla serwisu internetowego (wzór) + 12 miesięcy aktualizacji

http://sklep.ekomercyjnie.pl/polityka-prywatnosci-dla-serwisu-internetowego,id19.html

Jak powyżej, ale skierowane do właścicieli serwisów internetowych


Polityka bezpieczeństwa informacji + Instrukcja zarządzania systemem informatycznym Stworzenie dokumentów dla Twojej firmy

http://sklep.ekomercyjnie.pl/polityka-bezpieczenstwa-informacji-instrukcja-zarzadzania-systemem-informatycznym,id20.html

Kompleksowa usługa polegająca na opracowaniu dokumentów Polityka bezpieczeństwa informacji oraz Instrukcji zarządzania systemem informatycznym dla Twojej firmy.


Dodatkowo, w okresie roku zobowiązujemy się aktualizować powyższe dokumenty w przypadku zmiany przepisów regulujących kwestie bezpieczeństwa.

 


KSIĄŻKI I PORADNIKI E-COMMERCE

Sklep internetowy od A do Z - drukowane kompendium

http://sklep.ekomercyjnie.pl/sklep-internetowy-od-a-do-z-kompendium-ekomercyjnie-pl,id23.html

Jeśli masz sklep internetowy, lub dopiero chcesz go założyć, przeczytaj koniecznie praktyczną książkę "Sklep internetowy od A do Z" - dowiesz się z niej jak zwiększać zyski, zmniejszać koszty i... będziesz patrzeć, jak Twój biznes rozwija się każdego dnia!


E-mail marketing w sklepie internetowym (ebook)

http://sklep.ekomercyjnie.pl/e-mail-marketing-w-sklepie-internetowym,id1.html

Pierwsza na polskim rynku tak obszerna publikacja na temat e-mail marketingu dla sklepów internetowych. Na blisko 150 stronach przedstawione zostały podstawowe zagadnienia oraz praktyczne przykłady wykorzystania e-mail marketingu w działaniach marketingowych i sprzedażowych e-sklepów.


Prawne aspekty sprzedaży w Internecie

http://sklep.ekomercyjnie.pl/prawne-aspekty-sprzedaz-w-internecie,id10.html

Jedyny tego typu poradnik, poświęcony wszystkim najważniejszym zagadnieniom prawnym dotyczącym handlu w sieci oraz e-commerce. Książkę przygotowano w trzech formatach: PDF, ePub i Mobi.