Zmiany w prawie konsumenckim, które wpływają na cały rynek sprzedaży internetowej od dawna wzbudzają niepokój wśród sklepów interentowych. Dlatego, by odpowiednio przygotować się do zmian, przyłączamy się do akcji informacyjnej, po której wiedza na temat nowej dyrektywy unijnej zostanie usystematyzowana.

W trosce o bezpieczeństwo i prawidłowe przygotowanie sklepów internetowych pod nowe wymagania w prawie e-commerce - zachęcamy wszystkich naszych Klientów do zapisania się na bezpłatny kurs e-mailingowy. Są to 22 lekcje, które tematycznie odpowiadaja na najwazniejsze kwestie dotyczące zmian w prawie koncumenckim, które nadchodzą już 13 czerwca 2014r.

Kurs e-commerce

Zapisz się na kurs już dziś i nie daj się zaskoczyć zmianom w prawie!


W kursie przygotowanym przez prawników z KlauzuleNiedozwolone.pl, CentrumSprzedawcy.pl i Prokonsumencki.pl każdy sprzedawca i właściciel sklepu internetowego dowie się czego dotyczy nowa ustawa i jaki jest jej konkretny cel. Codziennie wysyłana nowa lekcja odkrywa nowe zagadnienie w wyczerpujący oraz rzetelny sposób.
Specjaliści przedstawiają co powinno zmienić się w regulaminie sklepu, ale również jakie wynikają z tego nowe obowiązki sklepu internetowego - również od strony techniczej. Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!