Gotowy do zrealizowania pomysłu na biznes? Przedświąteczny okres to doskonały moment na szybkie otwarcie własnego sklepu internetowego! 

Mamy dla Ciebie 3 warianty promocyjne do wyboru:


1. Sklep internetowy + Regulamin - zyskaj -5%

Wybierz dowolny pakiet abonamentowy z naszej oferty wraz z reguluminem przygotowanym przed serwis prawniczy Prokonsumencki. Posiadasz wtedy w pełni funkcjonalny sklep pod kątem sprzedaży. Narzędzia, integracje z kurierami i porównywarkami cen i dwukierunkową integracją z Allegro. To wszystko w jednym miejscu. Regulamin prawny sklepu zabezpiecza e-biznes przed nadchodzącymi zmianami w prawie 25 grudnia.


2. Sklep internetowy + Indywidualna grafika - zyskaj -10%

Masz oryginalny pomysł na sklep? Wybierz pakiet abonamentowy z indywidualną grafiką, by stworzyć wyjątkowy sklep dostosowany do charakteru branży, którą wybierzesz. W pełni funkcjonalny sklep z narzędziami sprzedażowymi, marketinfowymi i SEO gotowy do e-sprzedaży! Graficzne kreacje i inspiracje znajdziesz w zakładce PRZYKŁADOWE REALIZACJE.


3. Sklep internetowy + Indywidualna grafika + Regulamin - zyskaj -15%

Gotowy sklep internetowy pod względem funkcjonalności, wyglądu i zabezpieczenia prawnego. Wszelkie narzędzia dostępne na platformie RedCart wraz z indywidualną grafiką i regulaminem sklepu zapewniają w pełni gotowy sklep do sprzedaży.


Ile możesz zyskać?

Poniżej przykładowa symulacja

Sklep internetowy w pakiecie GOLD + Indywidualna grafika CORPORATE + REGULAMIN sklepu = oszczędzasz 630 zł netto!
 

Promocja trwa do 28.12.2014


W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta 22 22 82 114

Świąteczna promocja RedCart