Wszystkich obecnych oraz przyszłych klientów serdecznie zapraszamy do nowo powstałej Akademii Ecommerce RedCart - centrum wiedzy na temat funkcjonalności oprogramowania RedCart oraz najważniejszych informacji dotyczących ecommerce. W Akademii znależć można także porady prawne, wskazowki z dziedziny marketingu internetowego oraz instrukcje obsługi dotyczące panelu administracyjnego sklepu RedCart. 

Akademia Ecommerce RedCart to miejsce, w którym dzielimy się z Klientami naszą wiedzą i doświadczeniami, prezentujemy narzędzia przydatne przy prowadzeniu sklepu internetowego oraz podpowiadamy w zakresie promocji i reklamy sklepu internetowego. Naszą misją jest wspieranie Klientów RedCart w rozwoju e-biznesów.Akademia Ecommerce RedCart rozwijana jest przez specjalistów ecommerce i dotyczy takich zagadnień, jak:

- konfiguracja sklepu itnernetowego RedCart

- promocja sklepu internetowego

- prezentacje narzędzi zwiększających sprzedaż w sklepie internetowym

- regulacje prawne

- bezpieczeństwo sklepu internetowego
Materiały dostępne w Akademii Ecommerce RedCart będą sukcesywnie wzbogacane o nowe treści. W trakcie opracowywania są poradniki video przedstawiające kluczowe aspekty prowadzenia i promowania sklepu internetowego. Prezentowane treści przedstawiają praktyczne informacje, w sposób przystępny, a przede wszystkim są zbiorem najważniejszych zagadnień opisujących przedstawiony problem.


Otwierając sklep internetowy na platformie sklepowej RedCart otrzymujesz od nas ogromne wsparcie merytoryczne. W ten sposób znacząco zwiększasz szanse powodzenia Twojego e-biznesu i zyskujesz dostęp do bezcennej wiedzy, dzięki której unikniesz kosztowych błędów.