SOFORT Banking jest międzynarodowym systemem bezpośrednich przelewów internetowych, który działa w oparciu o sprawdzony system bankowości internetowej i umożliwia klientom płacenie w 13 krajach europejskich. Od teraz, każdy klient posiadający sklep na platformie RedCart dysponuje pakietem 1000 zł na start w prezencie na szybkie przelewy, a opłaty ponosi dopiero po wyczerpaniu limitu na koncie. 

Korzystanie z internetowych płatności bezpośrednich SOFORT Banking w odrożnieniu od innych, podobnych systemów szybkich płatności nie wymaga rejestracji ani wirtualnego konta, czyli tzw. portfela elektronicznego. Umożliwia także dokonywanie zakupów klientom sklepów internetowych w 13 krajach europejskich, dzięki czemu zagraniczni nabywcy towaru w polskim sklepie zyskują możliwość zapłacenia za nabyty towar. 

Mając na względzie rosnącą sprzedaż z transakcji zagranicznych w polskich sklepach internetowych oraz nową ustawę o prawach konsumenta, która dostosowuje przepisy związane ze sprzedażą wysyłkową do europejskich standardów, warto pomyśleć o przygotowaniu swojego sklepu na potrzeby europejskiego konsumenta umożliwiając zapłacenie za zamówienie dzięki systemowi płatności znanemu w calej Eoropie.

Czym SOFORT Banking różni się od innych systemów szybkich płatności?  Nie wymaga rejestracji ani zakładania wirtualnego konta, które jest tzw. elektronicznym portfelem. Użytkownik takiego konta najpierw przelewa pieniądze na swoje wirtualne konto lub wydaje polecenie obciążenia swojego konta bankowego lub karty kredytowej. Natomiast SOFORT Banking nie wymaga ani rejestracji, ani zakładania wirtualnego konta - jedynie podania danych dostępu do bankowości internetowej oraz jednorazowy kod weryfikacyjny. 

Dla wszystkich klientów Redcart, którzy będą chcieli skorzystać z systemu bezpośrednich przelewów; SOFORT Banking przygotowało specjalną promocję: 1000 zł na start. Jest to kwota, którą otrzymuje każdy nowy klient na początek współpracy, oraz nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z usługi płatności internetowej do jej wyczerpania. Dopiero po przeroczeniu kwoty ponosi koszt transakcji wg stawki wynegocjonawej z SOFORT Banking. 

Więcej na temat usługi SOFORT Banking oraz zasad korzystania z bonusu w zakładce PAKIET KORZYŚCI. 

*Oferta dotyczy tylko nowych klientów. Zapis na koncie w wysokości 1000 PLN można wykorzystać tylko w SOFORT GmbH i jest on naliczany w odniesieniu do opłat transakcyjnych powstałych za korzystanie z SOFORT Banking. Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że w naszym systemie możliwe są rozliczenia jedynie w walucie EURO. Dlatego też kwota 1000 PLN zostanie przeliczona według aktualnego kursu na EURO i dopisana do Państwa salda klienta w systemie. Zapis na koncie jest niezbywalny, nie można go przenieść lub wykorzystać na innych kontach w systemie SOFORT GmbH. Zapis nie jest oprocentowany i nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego. Po upływie 31.12.2015 zapis na koncie wygasa, pozostałe środki nie podlegają zwrotowi.