Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej aktualizacji oprogramowania RedCart. Sprawdź listę nowych funkcjonalności oraz integracji z systemami zewnętrznymi, które pojawiły się w sklepach internetowych w grudniu 2015. To m.in integracja z hurtownią odzieżową Numoco oraz dodanie powiadomienia o łączeniu zamówień w Dzienniku Zdarzeń.

1. Nowe hurtownie


Do grona hurtowni zintegrowanych na platformie RedCart na zasadzie gotowej integracji dołączyła właśnie Numoco - dystrybutor odzieży damskiej. Numoco to nie tyle hurtownia, co producent unikatowej i autorskiej odzieży damskiej polskich projektantów, który stawia na oryginalne wzornictwo utrzymane w najnowszych trendach mody oraz wysoką jakość. Dostawca współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping, realizując wysyłkę towaru w kraju oraz poza jego granicami. Od teraz hurtownia dostępna na platformie RedCart!


Więcej informacji na temat integracji z hurtownią Numoco w Integracjach z Hurtowniami

2. Aktualizacja oprogramowania

- Dodanie funkcjonalności odwołania oferty przy wystawianiu produktu do licytacji na Allegro po zakupie w sklepie, dzięki czemu możliwe jest zakończenie licytacji przed czasem.

- Dodanie nowego powiadomienia w Dzienniku Zdarzeń: "Łączenie zamówień", dzieki czemu widać, które z zamówień dokonanych przez klientów zostały połączone.