Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej aktualizacji oprogramowania RedCart. Sprawdź listę nowych funkcjonalności oraz integracji z systemami zewnętrznymi, które pojawiły się w sklepach internetowych w styczniu 2016. To przede wszystkim wprowadzenie systemu bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart, nowe funkcjonalności w integracji z porównywarką Ceneo oraz zakończenie prac nad wdrożemiem Paczki w Ruchu.

1. System bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart

Poznaj wszystkie możliwości systemu płatności RedCart

Wszyscy Klienci skorzystać mogą z wewnętrznego systemu bezpiecznych płatności elektronicznych RedCart, który na celu ma m.in ograniczenie formalności - umowę z operatorem zawiera się poprzez wypełnienie krótkiego formularza w panelu sklepu -  oraz ograniczenie kosztów związanych z obsługą transakcji w sklepie. Do największych zalet rozwiązania zaliczyć należy:

- niską prowizję na poziomie 1,68% oraz brak ukrytych kosztów: jedyna opłata to prowizja ponoszona za zrealizowane transakcje;

- bezpieczeństwo, jakie gwarantuje jeden z najlepszych operatorów płatności na rynku;

- możliwość korzystania ze wszystkich najpopularniejszych form płatności, w tym szybkie przelewy we wszystkich najważniejszych bankach w Polsce;

- wygodę: każda płatność wpływa na konto osobno oraz w pełnej wysokości wraz z danymi płatnika, a prowizja za płatności płacona jest dopiero na końcu miesiąca na podstawie faktury. Nie jest więc już konieczne rozksięgowywanie przelewów zbiorczych czy proszenie Klienta o podanie numeru konta przy zwrocie środków.

2. Aktualizacja integracji z porównywarką Ceneo

Aktualizacja dotyczy eksportu produktów w sklepie do opcji promocji poprzez Koszyk Ceneo, czyli "Kup na Ceneo". Teraz możliwa jest konfiguracja za pomocą jednego checkboxu w panelu administracyjnym, dzięki której wszystkie produkty ze sklepu eksportowane sa do porównywarki z możliwością "Kup na Ceneo".

Przy tej okazji przypominamy również, że RedCart posiada najbardzej zaawansowaną na rynku integracją  z porównywarką, co zaowocowało niedawno przyznaniem nam przez serwis specjalnego wyróżnienia: Certyfikatu Ceneo dla platform e-commerce. Certyfikat jest wyróżnieniem dla platform, które odznaczają się pełnią funkcjonalności w korzystaniu z narzędzi promocji w serwisie. 

Platforma RedCart z certyfiaktem Ceneo: zobacz więcej.

3. Zakończenie prac nad wdrożeniem Paczki w Ruchu

Pragniemy także poinformować o zakończeniu prac nad integracją z Paczką w Ruchu, systemiem punktów odbioru paczek w kioskach i salonickach Ruch. Dzięki usłudze klient ma możliwość somodzielnego decydowania o tym, w jakich godzinach chce odebrać paczkę, dysponując ponad 2200 punktów w całej Polsce. To doskonała alternatywa dla klientów, którzy nie mają możliwości zaczekania na kuriera lub po prostu preferują punkty odbioru przesyłek.

Więcej na temat możliwości korzystania z Paczki w Ruchu , na naszym blogu firmowym: