Integarcja z hurtownią motoryzacyjną GoDrive.pl

Do listy dostawców dostępnych w RedCart na zasadzie gotowej, zautomatyzowanej integracji dołączyła właśnie hurtownia GoDrive oferująca szeroki wybór akcesoriów samochodowych. Hurtownia współpracuje ze sklepami na zasadzie dropshipping. Motoryzacyjne sklepy internetowe cieszą się powodzeniem wśród internautów – jak wynika z badania zrealizowanego przez TNS na zlecenie Ceneo w październiku 2015 roku, ok. 40% badanych wskazuje, że dokonuje zakupów w internetowych sklepach motoryzacyjnych.

Raport branże e-commerce

Naszych klientów może zainteresować fakt, że do listy hurtowni zintegrowanych ze sklepami RedCart dodana została właśnie GoDrive.pl: dostawca szerokiego asortymentu z dziedziny motoryzacji i akcesoriów samochodowych. Dosatwca oferuje korzystne warunki współpracy, zarówno w tzw. tracycyjnym hurcie jak i w modelu "sklepu bez magazynu", umożliwiając bezpośrednią wysyłkę towaru do klienta detalicznego.

W ofercie hurtowni znajduje się szeroki wybór markowych części, akcesoriów do warsztatu, akcesoriów do pielęgnacji auta, akcesoriów ułatwiających podróżowanie z dzieckiem oraz akcesoriów tuningowych. Oferta jest adresowana do hurtowni, sklepów motoryzacyjnych oraz sprzedawców z rynku e-commerce. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz współpracy z dostawcą.

Hurtownia GoDrive w Markecie Aplikacji