integracja z globkurier

Nowości w integracji z GlobKurier: oferta specjalna Kurier InPost

Integracja sklepu z GlobKurier to m.in. nowe dostępne funkcjonalności, takie jak paczkomaty inPost oraz specjalna oferta cenowa tylko dla klientów RedCart, w tym Kurier InPost już od 8,68 zł netto za 1 kg i przesyłki międzynarodowe w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w integracjach z GlobKurier oraz z promocyjnymi cenami na całą paletę usług kurierskich w GlobKurier.

Wszyscy przewoźnicy w jednym miejscu.

GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, dzięki któremu Klient w jednym miejscu otrzymuje ofertę wielu firm przewozowych. Serwis umożliwia nadawanie oraz dostarczanie przesyłek, szybko i bezpiecznie oraz pomaga wybrać najlepszego kuriera, odpowiedniego do zleconej usługi.

Oferta GlobKurier obejmuje szereg kompleksowych usług kurierskich. Właściciele sklepów internetowych mogą zintegrować się z dedykowaną dla RedCart wtyczką. Dzięki temu, oprócz konkurencyjnych stawek za przesyłki, Klient otrzymuje pełne wsparcie konsultanta oraz wiele innych możliwości związanych z obsługą procesu wysyłek.

PAMIĘTAJ:

Integracja RedCart z GlobKurier to sposób na zautomatyzowanie procesu wysyłki przesyłek krajowych i zagranicznych. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, Klient może korzystać z wysyłek paczek, palet a nawet dłużyc.

Nowości w integracji z RedCar: Kurier inPost juz od 8,68 zł netto za 1 kg.

Klienci posiadający sklep internetowy na platformie RedCart korzystać mogą teraz Kuriera inPost - w cenie już od 8,68 zł netto za 1 kg. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą cenową przygotowaną dla klientów RedCart - w tym z atrakcyjnymi cenami na przesyłki zagraniczne, w tym: Niemcy już od 38,25 zł netto, Czechy od 38,25 zł netto, Wielka Brytania 63,75 zł netto. Ponadto, w integracji wprowadzone zostały nowości:

 • Wzbogaciliśmy integrację o możliwość korzystania z paczkomatów inPost w ramach usług Globkurier.
 • Ponadto, rozdzielone zostały przesyłki krajowe od zagranicznych – przy eksporcie przesyłek, wyświetlają się odpowiednio do wyboru tylko polscy, lub tylko zagraniczni kurierzy, co ułatwia pracę przy nadawaniu paczek.

PAMIĘTAJ:

Zapytaj o specjalny cennik dla klientów RedCart: oferta GlobKurier to szeroka gama przesyłek kurierskich i zagranicznych, dostępnych w ramach gotowej integracji w sklepach RedCart. Ponadto, GlobKurier przygotował specjalną ofertę cenową tylko dla posiadaczy sklepów RedCart: w tym inPost Kurier już od 8,68 zł netto za 1 kg i przesyłki zagraniczne w atrakcyjnych cenach.

Zobacz GlobKurier w pakiecie korzyści RedCart

Oferta specjalna dla klientów RedCart: automatyczne nadawanie przesyłek.

Co zyskują właściciele sklepów internetowych wraz z integracją z GlobKurier?

 • Atrakcyjne ceny oraz stawki dostosowane do ilości przesyłek,
 • Praktycznie nieograniczone możliwości wymiarów oraz rodzaju wysyłanych przedmiotów,
 • Pełne bezpieczeństwo i obsługę reklamacyjną,
 • Szybkie przygotowanie przesyłki do wysłania,
 • System monitorowania przesyłek on-line,
 • Możliwość wyboru najlepszego przewoźnika,
 • Automatyczne pobieranie aktualnej oferty i promocji,
 • Możliwość drukowania gotowych listów przewozowych,
 • Dodatkowe usługi przewoźnika, takie jak pobrania czy gwarantowana godzina doręczenia.

integracja z globkurier