Nowy system filtrowania produktów to bardzo wygodny sposób wyszukiwania konkretnych produktów za pomocą określonych przez Klienta parametrów. Podstawową przewagą w porównania do podobnych rozwiązań jest możliwość dokonywania wielokrotnego wyboru. Taki sposób wyszukiwania pozwala na wyszukanie asortymentu np. w obrębie 2 różnych producentów lub rozmiarów.


Wybrane przez Klienta elementy zawężające wynik wyszukiwania, wyświetlane są w jednym miejscu. Dzięki temu użytkownik ma przez cały czas wgląd do zaznaczonych parametrów i może je w dowolnym momencie usunąć. Możliwe jest także rozpoczęcie nowego wyszukiwania i szybkie usunięcie zaznaczonych opcji. W tym celu należy kliknąć w przycisk WYCZYŚĆ FILTROWANIE.



Z poziomu Panelu administracyjnego sklepu RedCart dostępna jest konfiguracja, która daje możliwość wyboru elementów wyświetlanych w filtrze. Administrator sklepu może wybierać z pośród wcześniej utworzonych cech lub szablonów produktów.


Dodatkowo filtry dają możliwość wyszukiwania produktów w dowolnym zakresie cenowym. Nie musisz już wybierać z pośród automatycznie tworzonych przedziałów cenowych.


Wprowadzony filtr produktów wyświetlany jest w środkowej części sklepu internetowego i stanowi pierwszy etap zaawansowanego modułu wyszukiwania asortymentu. W kolejnej odsłonie pojawi się filtr, który wyświetlany będzie w lewej kolumnie sklepu.


Nowe rozwiązanie wdrożone zostało w standardowych szablonach graficznych, a także w indywidualnych kreacjach graficznych. Jeśli życzą sobie Państwo dokonania zmian w wyglądzie filtrów, prosimy o kontakt bezpośrednio z Centrum Obsługi Klienta RedCart.